Zkušenosti s Foxentry: Martina Kohoutová z e-shopu Jak na auto

27. 3. 2019 11:39

Foxentry
Zkušenosti s Foxentry: Martina Kohoutová z e-shopu Jak na auto

Chceme vám každý měsíc představit jednoho uživatele nástroje Foxentry pro pohodlnější vyplňování formulářů a čistá data v databázích. Dnes jsme poprosili o krátký rozhovor Martinu Kohoutovou, jednatelku společnosti JAK NA AUTO s.r.o., která provozuje i stejnojmenný e-shop.

Představte prosím krátce e-shop Jak na auto.

Společnost JAK NA AUTO s.r.o. je na trhu od roku 2012. Patříme mezi středně velké e-shopy a jak již z názvu vyplývá, zabýváme se prodejem zboží pro automobily (od žárovek až po oleje, autobaterie, autodoplňky, pneumatiky atd.). 

Co vás na práci v e-shopu nejvíce baví?

Jsme rychle rostoucí společnost, což přináší každý den nové výzvy jak v oblasti logistiky a personálního složení, tak i v mnoha jiný směrech. Žádný den není stejný 🙂 Jsme nadšeni pro náš obor, a proto nás baví práce se zákazníky – pomáháme plnit jejich přání, řešit potíže se servisem vozů, a to vše za férové ceny.

Co vám naopak v každodenní práci bere hodně času, a přitom to děláte nerada?

V poslední době asi boj s přepravními službami a jejich ne/kvalitou. Mnoho zákazníků si stěžuje na neochotu řidičů, v ojedinělých případech dojde i na slovní urážky. Občas se stane, že řidič „nezastihne“ zákazníka doma, byť u domu ani nezazvoní.

Jaké UX problémy obecně jste řešili ve svém e-shopu a jaké konkrétně při vyplňování formulářů?

Často se stávalo, že zákazníci špatně vyplnili adresu, nebo ji uvedli nekompletní, což komplikovalo následný expediční a fakturační proces. V konečném důsledku byl nespokojený sám zákazník, pokud mu z důvodu špatné adresy nebyl přepravce zboží schopen doručit.

Zdokonalujete UX svého e-shopu pravidelně?

Často provádíme A/B testování nových funkcí, případně nové grafiky a rozmístění prvků. Zapracováváme požadavky zakazníků do plánů rozvoje webu tak, aby pro ně nákup byl co nejpříjemnější.

Jaký nejvýraznější efekt mělo nasazení Foxentry na vaše formuláře nebo databáze?

Snížil se počet „lidských“ zásahů do oprav adres – díky tomu dokážeme být mnohem efektivnější a rychlejší. A to jsme přesně potřebovali.

Vylepšili byste Foxentry nějak? Chybí vám nějaká funkcionalita?

Prozatím nechybí.

Chystáte ve svém e-shopu nějakou zajímavou novinku pro zákazníky, na kterou byste chtěli upozornit?

Ano chystáme, jako každý rok zařazujeme nové kategorie zboží, letos chystáme vlastní YouTube kanál. Ukážeme zákazníkům, jak si zboží správně vybrat, jak pečovat o svůj vůz a mnoho dalšího. Přijdeme s praktickými návody, jak provádět základní servisní úkony bez návštěvy u mechanika.

Děkujeme za rozhovor a za 14 dní přineseme další zkušenost uživatelů Foxentry.

Anna Sálová

Anna Sálová

Anička se věnuje copywritingu a obsahové strategii 7 let. Začínala na volné noze, aby pak vedla copywritery v agentuře H1.cz. Odtud už byl jen kousek k založení vlastní obsahové agentury Content Wizards. Na jaře 2018 jí vyšla kniha Kreativní copywriting.

Marketing
UX
6+1 tipů, jak v e-shopu lépe komunikovat slevy

6+1 tipů, jak v e-shopu lépe komunikovat slevy

13. 8. 2019 13:56

Přečtěte si shrnutí nejdůležitějších poznatků z oblasti UX a e-commerce od jedné z nejrespektovanějších výzkumných agentur na světě – Nielsen Norman Group. V jednom ze svých posledních marketingových...

Přečíst
Marketing
Honza Bartoš o Facebook reklamě: Počet lajků, fanoušků a komentářů není důležitý. Důležitý je výkon a zisk!

Honza Bartoš o Facebook reklamě: Počet lajků, fanoušků a komentářů není důležitý. Důležitý je výkon a zisk!

31. 7. 2019 10:00

Honza je jeden z předních odborníků na výkonností reklamu na Facebooku. Reklamy vytváří hlavně proto, aby vydělávaly. Zdá se to jako samozřejmost, ale uvidíte, že...

Přečíst
Marketing
Co je strategic giving a jak vám pomůže propagovat svůj brand a produkty

Co je strategic giving a jak vám pomůže propagovat svůj brand a produkty

24. 7. 2019 14:19

Dnešní článek nebude nic pro skrblíky. Podíváme se na fenomén strategic giving, který je dnes v souvislosti s influencer marketingem aktuálnější než kdy jindy. Už klasik se...

Přečíst

Buďte stále v obraze

Novinky
Informace
Trendy