Máte dotaz? Rádi poradíme

Nevíte co a jak? Nebojte se zeptat. Jsme sice lišáci, ale nekoušeme.

Po - Pá: 9:30 - 17:00

Spojte se s námi

  Ať už máte zájem o Foxentry, chcete nás pochválit nebo navrhnout, co máme zlepšit, nebojte se nám napsat. Odpovíme vám.

  • AVANTRO, s.r.o.
  • 04997476
  • CZ04997476
  • Thámova 137/16
  • 186 00Praha 8
  Zobrazit na mapě

  ©2021 AVANTRO s.r.o. všechna práva vyhrazena

  Nejčastější dotazy

  Můžu si Foxentry zdarma vyzkoušet?

  Ano. Stačí se u nás registrovat a vytvořit si libovolný projekt. Na každý nově vytvořený projekt přidáváme zdarma tarif „střední web“ na 14 dní.

  Jak náročné bude implementovat Foxentry do mého webu?

  Zakládáme si na tom, že díky našemu administračnímu rozhraní zvládne nainstalovat naši službu i naprostý laik. Ostříleným „instalatérům“ netrvá instalace déle jak pár minut. Vše máme pečlivě popsané v našem manuálu a kdybyste si i tak nevěděli rady, rádi vám Foxentry nainstalujeme za vás. Zcela zdarma.

  Jakou budu mít jistotu, že mi někdo nekrade data?

  Už od prvotního návrhu služby klademe veliký důraz na zabezpečení vašich dat. Celý systém je navržený tak, že veškerá data jsou na vstupu anonymizována. Do naší databáze se ukládají pouze anonymizované ekvivalenty sloužící k tomu, abychom mohli odečíst z vašeho účtu správný počet kreditů. Veškerá komunikace je zabezpečena SSL certifikátem a ve spolupráci s kanceláří Kropáček LEGAL dodržujeme nejpřísnější standardy GDPR. Více se dozvíte na naší stránce o ochraně dat.

  Jak je to s vaší podporou?

  Zakládáme si na prvotřídním servisu. Našim klientům jsme k dispozici každý pracovní den od 9:30 do 17:00 – na e-mailu, telefonu i chatu. Na všechny dotazy jsme schopni odpovědět během 24 hodin. Mimo zákaznickou podporu nabízíme klientům asistenci s instalací Foxentry a to zcela zdarma.

  Buďte taky lišáci. Na zkoušku

  Vyzkoušet Foxentry