Foxentry oficiálně spuštěno

25. 6. 2018 07:00

Foxentry
Foxentry oficiálně spuštěno

Po více než 1 roce vývoje a testování za zavřenými dveřmi jsme dnes konečně oficiálně pustili naši novou službu do světa. Teda zatím jenom do ČR, svět ale brzy přijde!

Chceme poděkovat všem našim klientům, kteří se v posledních týdnech zapojili do testování a byli zdrojem zajímavých podnětů k vylepšení služby. Máme velkou radost, že drtivá většina zpětné vazby byla velmi pozitivní a náš nový nástroj se stal středem zájmu i během testování beta verze.

Aktuální stav a plány do budoucna

Naším hlavním cílem je udělat menší revoluci v zadávání dat do všech formulářů webových i newebových a vyhubit tzv. ‚‚klávesnicové datly’’. Abychom toho dosáhli, snažili jsme se udělat nástroj co nejchytřejší a nejjednodušší. Na rovinu ale říkám, že jsme nestihli všechno, co jsme si naplánovali, a tak nás v blízké budoucnosti čeká další vývoj aplikace, do kterého jistě zasáhnou i podněty našich klientů. V tuto chvíli je pro nás prioritou:

  • Dokončení a spuštění affiliate systému
  • Implementování instalace na 1 klik do nejrozšířenějších e-shopových řešení v ČR
  • Spuštění slovenské verze

Mimo výše uvedené budeme ladit i samotnou funkcionalitu našeptávání a validace. Náš to-do list je doslova přeplněný zajímavými funkcemi, které jsme nestihli přidat, takže se máte určitě na co těšit.

Ještě jednou děkujeme a věříme, že nám budete fandit i nadále.

Pavel Hrdlička

Pavel Hrdlička

Zakladatel Foxentry a generál v bitvě proti klavesnicovým datlům. Dlouholetý milovník webdesignu a chytrých řešení, který podniká už téměř od školky.

Marketing
Affiliate marketing: Příležitosti a úskalí podle Ondřeje Martinka

Affiliate marketing: Příležitosti a úskalí podle Ondřeje Martinka

15. 11. 2018 13:39

Provizní systém nabízí cestu, jak zapojit do propagace svého výrobku či služby další partnery a zároveň je k doporučování našich produktů motivovat podílem z uskutečněné transakce –...

Přečíst
Marketing
Jak vymyslet věrnostní program, který nezapadne

Jak vymyslet věrnostní program, který nezapadne

8. 11. 2018 13:44

Ať už po „sbírání bodíků“ volají vaši zákazníci, nebo sami chcete zvýšit lifetime value svých zákazníků pomocí věrnostního programu (případně od nich získat nějaké osobní...

Přečíst
UX
Co je zrychlený nákup a jak pomůže vašemu e-shopu?

Co je zrychlený nákup a jak pomůže vašemu e-shopu?

1. 11. 2018 13:38

Se zrychleným nákupem mezi prvními v ČR přišla Alza a poslední dobou tuto možnost začalo implementovat čím dál více e-shopů. Kterému e-shopu se to vyplatí a...

Přečíst

Buďte stále v obraze

Novinky
Informace
Trendy