Foxentry oficiálně spuštěno

25. 6. 2018 07:00

Foxentry
Foxentry oficiálně spuštěno

Po více než 1 roce vývoje a testování za zavřenými dveřmi jsme dnes konečně oficiálně pustili naši novou službu do světa. Teda zatím jenom do ČR, svět ale brzy přijde!

Chceme poděkovat všem našim klientům, kteří se v posledních týdnech zapojili do testování a byli zdrojem zajímavých podnětů k vylepšení služby. Máme velkou radost, že drtivá většina zpětné vazby byla velmi pozitivní a náš nový nástroj se stal středem zájmu i během testování beta verze.

Aktuální stav a plány do budoucna

Naším hlavním cílem je udělat menší revoluci v zadávání dat do všech formulářů webových i newebových a vyhubit tzv. ‚‚klávesnicové datly’’. Abychom toho dosáhli, snažili jsme se udělat nástroj co nejchytřejší a nejjednodušší. Na rovinu ale říkám, že jsme nestihli všechno, co jsme si naplánovali, a tak nás v blízké budoucnosti čeká další vývoj aplikace, do kterého jistě zasáhnou i podněty našich klientů. V tuto chvíli je pro nás prioritou:

  • Dokončení a spuštění affiliate systému
  • Implementování instalace na 1 klik do nejrozšířenějších e-shopových řešení v ČR
  • Spuštění slovenské verze

Mimo výše uvedené budeme ladit i samotnou funkcionalitu našeptávání a validace. Náš to-do list je doslova přeplněný zajímavými funkcemi, které jsme nestihli přidat, takže se máte určitě na co těšit.

Ještě jednou děkujeme a věříme, že nám budete fandit i nadále.

Pavel Hrdlička

Pavel Hrdlička

Zakladatel Foxentry a generál v bitvě proti klavesnicovým datlům. Dlouholetý milovník webdesignu a chytrých řešení, který podniká už téměř od školky.

Marketing
Open-source CMS platforma pro tvorbu e-shopu na míru: Kterou vybrat?

Open-source CMS platforma pro tvorbu e-shopu na míru: Kterou vybrat?

25. 4. 2019 12:58

Možná jste to zažili i vy sami – poptali jste web/e-shop na míru a daná firma vám ho na svém vlastním řešení naprogramovala. Problém ovšem...

Přečíst
UX
Tomáš Málek: Jak přemýšlet nad guidelines pro grafiku webu

Tomáš Málek: Jak přemýšlet nad guidelines pro grafiku webu

11. 4. 2019 14:10

Často se ve své praxi Art Directora webové agentury setkávám s otázkou, jak by měly vypadat ideální podklady pro tvorbu grafiky webu. Zkusil jsem pro...

Přečíst
Marketing
Ostatní
5 českých e-shopů s nejoriginálnějším sortimentem

5 českých e-shopů s nejoriginálnějším sortimentem

4. 4. 2019 14:57

Zatoužili jste po e-shopu, ale pořád nevíte, co vlastně chcete prodávat? Inspirujte se u 5 českých e-shopů, jejichž sortiment je eufemisticky řečeno hodně neobvyklý. DarujHovno.cz...

Přečíst

Buďte stále v obraze

Novinky
Informace
Trendy