Foxentry affiliate program je tady

19. 12. 2018 13:43

Foxentry
Foxentry affiliate program je tady

Vánoční doba je ve Foxentry dobou nových updatů, a proto krátce po vydání oficiálního Rest API dnes vydáváme i zcela nový affiliate program.

Při návrhu affiliate programu jsme se snažili o to, aby to bylo pro partnery co nejzajímavější. Hlavním benefitem je tedy doživotní provize z každého klienta, kterého přivedete. Čím je klient větší, tím častěji si dokupuje kreditové balíčky, mnoho z nich využívá již naše automatické platby kartou, kde se tento proces děje zcela automaticky.

Více informací

Affiliate provize partnera může tedy každým rokem růst v závislosti na sezónně či samotnému růstu webu či aplikace. Jsme toho názoru, že už bylo dost hubnoucích affilů, dropshippingů či klikaček na hry. Naším cílem je nabídnout zajímavou možnost přivýdělku pro všechny kodéry, grafiky, markeťáky či řadové zaměstnance. Líbí se vám Foxentry a budete jej implementovat vašim klientům či do vaší firmy? Není nic jednoduššího než zažádat o affiliate partnerství a vydělávat s námi.

Myslíme i na větší webová studia nebo psavce s vlastním magazínem. Díky 2 způsobům, jak můžete získat affiliate provizi, si vždycky najdete pro vás to nejvhodnější. Pokud instalujete Foxentry přímo svým klientům, stačí vždy vytvořit projekt pro jiného vlastníka. Vy dostanete k projektu přístup programátora a vlastník si řeší dobíjení kreditů a fakturaci.

Pokud přístup k jednotlivým projektům klientů nepotřebujete, můžete využít propagaci přes vlastní affiliate kód. Pokud přes váš odkaz přijde uživatel na náš web, do 90 dní vytvoří registraci a zakoupí balíček, vy automaticky dostáváte provizi.

Veškeré informace o našem affiliate programu naleznete na speciální podstránce.

Děkujeme, že nedatlujete.

Pavel Hrdlička

Pavel Hrdlička

Zakladatel Foxentry a generál v bitvě proti klavesnicovým datlům. Dlouholetý milovník webdesignu a chytrých řešení, který podniká už téměř od školky.

Marketing
Ostatní
Co se o vás říká aneb 5 nej aplikací pro social listening

Co se o vás říká aneb 5 nej aplikací pro social listening

15. 2. 2019 12:58

Jste trochu paranoidní a zajímá vás, kdo, kde a jak se o vás na internetu zmiňuje? Nebo jsou tzv. sociální signály jedním z důležitých ukazatelů pro...

Přečíst
UX
Požitkáři pozor! Jak řešit ověření věku na svém webu?

Požitkáři pozor! Jak řešit ověření věku na svém webu?

6. 2. 2019 13:35

Obchodujete s alkoholem, kuřáckými potřebami nebo třeba s CBD, které díky legalizaci v ČR zažívá boom? A řešíte ověření věku svých zákazníků? Pojďme se podívat, co požaduje česká...

Přečíst
Ostatní
Konverzační rozhraní přiblíží váš byznys lidem

Konverzační rozhraní přiblíží váš byznys lidem

31. 1. 2019 16:19

Říkáte si, o čem je řeč? Nemluvíme teď o hlasovém vyhledávání – v konverzačním uživatelském rozhraní stále píšete, ale nevyplňujete o samotě sáhodlouhé formuláře nebo nevybíráte...

Přečíst

Buďte stále v obraze

Novinky
Informace
Trendy