Foxentry affiliate program je tady

19. 12. 2018 13:43

Foxentry
Foxentry affiliate program je tady

Vánoční doba je ve Foxentry dobou nových updatů, a proto krátce po vydání oficiálního Rest API dnes vydáváme i zcela nový affiliate program.

Při návrhu affiliate programu jsme se snažili o to, aby to bylo pro partnery co nejzajímavější. Hlavním benefitem je tedy doživotní provize z každého klienta, kterého přivedete. Čím je klient větší, tím častěji si dokupuje kreditové balíčky, mnoho z nich využívá již naše automatické platby kartou, kde se tento proces děje zcela automaticky.

Více informací

Affiliate provize partnera může tedy každým rokem růst v závislosti na sezónně či samotnému růstu webu či aplikace. Jsme toho názoru, že už bylo dost hubnoucích affilů, dropshippingů či klikaček na hry. Naším cílem je nabídnout zajímavou možnost přivýdělku pro všechny kodéry, grafiky, markeťáky či řadové zaměstnance. Líbí se vám Foxentry a budete jej implementovat vašim klientům či do vaší firmy? Není nic jednoduššího než zažádat o affiliate partnerství a vydělávat s námi.

Myslíme i na větší webová studia nebo psavce s vlastním magazínem. Díky 2 způsobům, jak můžete získat affiliate provizi, si vždycky najdete pro vás to nejvhodnější. Pokud instalujete Foxentry přímo svým klientům, stačí vždy vytvořit projekt pro jiného vlastníka. Vy dostanete k projektu přístup programátora a vlastník si řeší dobíjení kreditů a fakturaci.

Pokud přístup k jednotlivým projektům klientů nepotřebujete, můžete využít propagaci přes vlastní affiliate kód. Pokud přes váš odkaz přijde uživatel na náš web, do 90 dní vytvoří registraci a zakoupí balíček, vy automaticky dostáváte provizi.

Veškeré informace o našem affiliate programu naleznete na speciální podstránce.

Děkujeme, že nedatlujete.

Pavel Hrdlička

Pavel Hrdlička

Zakladatel Foxentry a generál v bitvě proti klavesnicovým datlům. Dlouholetý milovník webdesignu a chytrých řešení, který podniká už téměř od školky.

Foxentry
UX
Velká případová studie Benu.cz

Velká případová studie Benu.cz

11. 6. 2020 16:07

Podívejte se na reálný přínos Foxentry na jedné z největších českých lékaren. Ve velkém A/B testu jsme testovali několik metrik a výsledky vás jistě mile...

Přečíst
Ostatní
Marek Hrkal z odprezentuj.cz: Přestaňte dělat “tofu” prezentace

Marek Hrkal z odprezentuj.cz: Přestaňte dělat “tofu” prezentace

24. 4. 2020 14:47

Při pomyšlení na powerpointovou prezentaci se vám otevírá kudla v kapse? Nebo je naopak vaší oblíbenou formou pro představení nápadů a předání informací? Marek Hrkal...

Přečíst
Foxentry
Propojili jsme se s Upgates

Propojili jsme se s Upgates

8. 4. 2020 16:39

Pro všechny klienty, kteří nyní využívají Upgates ,nebo alespoň do budoucna plánují využívat, máme skvělou zprávu. Stali jsme se oficiálním doplňkem této platformy. Náš doplněk...

Přečíst

Buďte stále v obraze

[wd_hustle id="newsletter---blog" type="embedded"]
Novinky
Informace
Trendy