Foxentry affiliate program je tady

19. 12. 2018 13:43

Foxentry
Foxentry affiliate program je tady

Vánoční doba je ve Foxentry dobou nových updatů, a proto krátce po vydání oficiálního Rest API dnes vydáváme i zcela nový affiliate program.

Při návrhu affiliate programu jsme se snažili o to, aby to bylo pro partnery co nejzajímavější. Hlavním benefitem je tedy doživotní provize z každého klienta, kterého přivedete. Čím je klient větší, tím častěji si dokupuje kreditové balíčky, mnoho z nich využívá již naše automatické platby kartou, kde se tento proces děje zcela automaticky.

Více informací

Affiliate provize partnera může tedy každým rokem růst v závislosti na sezónně či samotnému růstu webu či aplikace. Jsme toho názoru, že už bylo dost hubnoucích affilů, dropshippingů či klikaček na hry. Naším cílem je nabídnout zajímavou možnost přivýdělku pro všechny kodéry, grafiky, markeťáky či řadové zaměstnance. Líbí se vám Foxentry a budete jej implementovat vašim klientům či do vaší firmy? Není nic jednoduššího než zažádat o affiliate partnerství a vydělávat s námi.

Myslíme i na větší webová studia nebo psavce s vlastním magazínem. Díky 2 způsobům, jak můžete získat affiliate provizi, si vždycky najdete pro vás to nejvhodnější. Pokud instalujete Foxentry přímo svým klientům, stačí vždy vytvořit projekt pro jiného vlastníka. Vy dostanete k projektu přístup programátora a vlastník si řeší dobíjení kreditů a fakturaci.

Pokud přístup k jednotlivým projektům klientů nepotřebujete, můžete využít propagaci přes vlastní affiliate kód. Pokud přes váš odkaz přijde uživatel na náš web, do 90 dní vytvoří registraci a zakoupí balíček, vy automaticky dostáváte provizi.

Veškeré informace o našem affiliate programu naleznete na speciální podstránce.

Děkujeme, že nedatlujete.

Pavel Hrdlička

Pavel Hrdlička

Zakladatel Foxentry a generál v bitvě proti klavesnicovým datlům. Dlouholetý milovník webdesignu a chytrých řešení, který podniká už téměř od školky.

Marketing
Open-source CMS platforma pro tvorbu e-shopu na míru: Kterou vybrat?

Open-source CMS platforma pro tvorbu e-shopu na míru: Kterou vybrat?

25. 4. 2019 12:58

Možná jste to zažili i vy sami – poptali jste web/e-shop na míru a daná firma vám ho na svém vlastním řešení naprogramovala. Problém ovšem...

Přečíst
UX
Tomáš Málek: Jak přemýšlet nad guidelines pro grafiku webu

Tomáš Málek: Jak přemýšlet nad guidelines pro grafiku webu

11. 4. 2019 14:10

Často se ve své praxi Art Directora webové agentury setkávám s otázkou, jak by měly vypadat ideální podklady pro tvorbu grafiky webu. Zkusil jsem pro...

Přečíst
Marketing
Ostatní
5 českých e-shopů s nejoriginálnějším sortimentem

5 českých e-shopů s nejoriginálnějším sortimentem

4. 4. 2019 14:57

Zatoužili jste po e-shopu, ale pořád nevíte, co vlastně chcete prodávat? Inspirujte se u 5 českých e-shopů, jejichž sortiment je eufemisticky řečeno hodně neobvyklý. DarujHovno.cz...

Přečíst

Buďte stále v obraze

Novinky
Informace
Trendy