Bleskově spuštěný e-shop? Anticovidshop.cz frčí na Foxentry

3. 4. 2020 11:06

Foxentry
Bleskově spuštěný e-shop? Anticovidshop.cz frčí na Foxentry

V době pandemie viru COVID-19 se musí postupovat rychle. A přesně to potřeboval Jiří Krov, projektový manažer společnosti DF Partner, která spustila výrobu dezinfekčního prostředku Anti-COVID na základě pověření Ministerstva zdravotnictví ČR. Společnost byla zařazena mezi oficiální výrobce této dezinfekce a chtěla rychle spustit stejnojmenný B2B e-shop. Během pár dní tak ve spolupráci s Shoptet a Foxentry vznikl internetový obchod anticovidshop.cz. Proč se provozovatel e-shopu rozhodl právě pro Foxentry a jak může nástroj pomoci dalším B2B e-shopům?

Jak jste se dozvěděl o nástroji Foxentry?

Měli jsme štěstí, že jsme kontaktovali zkušenou konzultantku paní Barboru Levíčkovou, která nás na Foxentry upozornila.

Jak pomohl při rozjezdu vašeho B2B e-shopu?

Prodáváme pouze firmám a na začátku registrace každá z nich projde schvalovacím procesem, kdy ověřujeme její fakturační údaje. První den provozu jsme ještě Foxentry nepoužívali a schvalovací proces byl značně zdlouhavý. Po nasazení Foxentry se registrace významně zrychlila a její čas se zkrátil z několika minut na několik sekund.

Jak náročná byla implementace nástroje do řešení Shoptet?

Implementace Foxentry byla relativně jednoduchá díky zkušenostem naší konzultantky a principům integrace mezi Foxentry a Shoptet. Celý proces včetně otestování trval pouze několik hodin, a to za ostrého provozu.

Dodáváte aktuálně přednostně zdravotnickým zařízením. Kdo další si může objednat dezinfekci z vašeho e-shopu?

Na anticovidshop.cz mohou aktuálně objednávat všechny právnické a podnikající fyzické osoby. Termín dodání je určován kapacitami výroby a primárním uspokojením požadavků státu, krajů, obcí a zdravotnických zařízení. Po počátečním hektickém rozjezdu již dodáváme všechny objednávky do 2 pracovních dnů od zaplacení.

Mezi další B2B e-shopy, které využívají našeptávač firem Foxentry, patří např. B2bpartner.cz, Tonerpartner.cz nebo Unihobby.cz.
Centrála DF Partner

O společnosti DF Partner

DF Partner se stala součástí skupiny pouze několika málo firem a univerzit, které získaly zvláštní povolení na výrobu dezinfekčního přípravku Anti-COVID. Je vyráběný podle specifikací WHO (Světové zdravotnické organizace), účinně hubí široké spektrum bakterií, plísní a virů, ale především aktuální koronavirus, který způsobuje nemoc COVID-19. Vedle dezinfekčních prostředků distribuuje celou řadu prémiových značek autokosmetiky včetně vlastní značky SHERON.

Anna Sálová

Anna Sálová

Anička se věnuje copywritingu a obsahové strategii 7 let. Začínala na volné noze, aby pak vedla copywritery v agentuře H1.cz. Odtud už byl jen kousek k založení vlastní obsahové agentury Content Wizards. Na jaře 2018 jí vyšla kniha Kreativní copywriting.

Foxentry
UX
Velká případová studie Benu.cz

Velká případová studie Benu.cz

11. 6. 2020 16:07

Podívejte se na reálný přínos Foxentry na jedné z největších českých lékaren. Ve velkém A/B testu jsme testovali několik metrik a výsledky vás jistě mile...

Přečíst
Ostatní
Marek Hrkal z odprezentuj.cz: Přestaňte dělat “tofu” prezentace

Marek Hrkal z odprezentuj.cz: Přestaňte dělat “tofu” prezentace

24. 4. 2020 14:47

Při pomyšlení na powerpointovou prezentaci se vám otevírá kudla v kapse? Nebo je naopak vaší oblíbenou formou pro představení nápadů a předání informací? Marek Hrkal...

Přečíst
Foxentry
Propojili jsme se s Upgates

Propojili jsme se s Upgates

8. 4. 2020 16:39

Pro všechny klienty, kteří nyní využívají Upgates ,nebo alespoň do budoucna plánují využívat, máme skvělou zprávu. Stali jsme se oficiálním doplňkem této platformy. Náš doplněk...

Přečíst