Bleskově spuštěný e-shop? Anticovidshop.cz frčí na Foxentry

3. 4. 2020 11:06

Foxentry
Bleskově spuštěný e-shop? Anticovidshop.cz frčí na Foxentry

V době pandemie viru COVID-19 se musí postupovat rychle. A přesně to potřeboval Jiří Krov, projektový manažer společnosti DF Partner, která spustila výrobu dezinfekčního prostředku Anti-COVID na základě pověření Ministerstva zdravotnictví ČR. Společnost byla zařazena mezi oficiální výrobce této dezinfekce a chtěla rychle spustit stejnojmenný B2B e-shop. Během pár dní tak ve spolupráci s Shoptet a Foxentry vznikl internetový obchod anticovidshop.cz. Proč se provozovatel e-shopu rozhodl právě pro Foxentry a jak může nástroj pomoci dalším B2B e-shopům?

Jak jste se dozvěděl o nástroji Foxentry?

Měli jsme štěstí, že jsme kontaktovali zkušenou konzultantku paní Barboru Levíčkovou, která nás na Foxentry upozornila.

Jak pomohl při rozjezdu vašeho B2B e-shopu?

Prodáváme pouze firmám a na začátku registrace každá z nich projde schvalovacím procesem, kdy ověřujeme její fakturační údaje. První den provozu jsme ještě Foxentry nepoužívali a schvalovací proces byl značně zdlouhavý. Po nasazení Foxentry se registrace významně zrychlila a její čas se zkrátil z několika minut na několik sekund.

Jak náročná byla implementace nástroje do řešení Shoptet?

Implementace Foxentry byla relativně jednoduchá díky zkušenostem naší konzultantky a principům integrace mezi Foxentry a Shoptet. Celý proces včetně otestování trval pouze několik hodin, a to za ostrého provozu.

Dodáváte aktuálně přednostně zdravotnickým zařízením. Kdo další si může objednat dezinfekci z vašeho e-shopu?

Na anticovidshop.cz mohou aktuálně objednávat všechny právnické a podnikající fyzické osoby. Termín dodání je určován kapacitami výroby a primárním uspokojením požadavků státu, krajů, obcí a zdravotnických zařízení. Po počátečním hektickém rozjezdu již dodáváme všechny objednávky do 2 pracovních dnů od zaplacení.

Mezi další B2B e-shopy, které využívají našeptávač firem Foxentry, patří např. B2bpartner.cz, Tonerpartner.cz nebo Unihobby.cz.
Centrála DF Partner

O společnosti DF Partner

DF Partner se stala součástí skupiny pouze několika málo firem a univerzit, které získaly zvláštní povolení na výrobu dezinfekčního přípravku Anti-COVID. Je vyráběný podle specifikací WHO (Světové zdravotnické organizace), účinně hubí široké spektrum bakterií, plísní a virů, ale především aktuální koronavirus, který způsobuje nemoc COVID-19. Vedle dezinfekčních prostředků distribuuje celou řadu prémiových značek autokosmetiky včetně vlastní značky SHERON.

Anna Sálová

Anna Sálová

Anička se věnuje copywritingu a obsahové strategii 7 let. Začínala na volné noze, aby pak vedla copywritery v agentuře H1.cz. Odtud už byl jen kousek k založení vlastní obsahové agentury Content Wizards. Na jaře 2018 jí vyšla kniha Kreativní copywriting.

Ostatní
Marek Hrkal z odprezentuj.cz: Přestaňte dělat “tofu” prezentace

Marek Hrkal z odprezentuj.cz: Přestaňte dělat “tofu” prezentace

24. 4. 2020 14:47

Při pomyšlení na powerpointovou prezentaci se vám otevírá kudla v kapse? Nebo je naopak vaší oblíbenou formou pro představení nápadů a předání informací? Marek Hrkal...

Přečíst
Foxentry
Propojili jsme se s Upgates

Propojili jsme se s Upgates

8. 4. 2020 16:39

Pro všechny klienty, kteří nyní využívají Upgates ,nebo alespoň do budoucna plánují využívat, máme skvělou zprávu. Stali jsme se oficiálním doplňkem této platformy. Náš doplněk...

Přečíst
Marketing
UX
Unboxing se přesouvá od youtuberů k e-shopům: Vyzkoušíte virtuální rozbalování?

Unboxing se přesouvá od youtuberů k e-shopům: Vyzkoušíte virtuální rozbalování?

26. 3. 2020 16:09

Kdo z nás jako dítě nemiloval dárky a hlavně onen moment, kdy je vybaluje z krabice a oči mu svítí nadšením a zvědavostí? Právě na...

Přečíst

Buďte stále v obraze

Novinky
Informace
Trendy