5 českých e-shopů s nejoriginálnějším sortimentem

4. 4. 2019 14:57

Marketing
Ostatní
5 českých e-shopů s nejoriginálnějším sortimentem

Zatoužili jste po e-shopu, ale pořád nevíte, co vlastně chcete prodávat? Inspirujte se u 5 českých e-shopů, jejichž sortiment je eufemisticky řečeno hodně neobvyklý.

DarujHovno.cz

A začneme pořádně zostra. V e-shopu DarujHovno.cz si můžete objednat… no hovno.  Ale nejen tak ledajaké – kvalitní sloní trus přímo od slonů z pražské ZOO.  Hovno můžete nechat doručit s ručně psaným vzkazem a certifikátem třeba svým nepřátelům jako názornou ukázku toho, co si o nich myslíte, nebo naopak kamarádům jako jedno z nejlepších hnojiv na světe. Vedle sloního trusu najdete v e-shopu i stylový „hovnový“ merch – polštářky, papuče Bobkuče a další srandy.

Sensbar.com

Ze zvířecí říše je i náš druhý tip – český projekt SENS vám přináší tyčinky a další mňamky ze cvrččí mouky. Vysoce kvalitní cvrččí protein vám dodá energii, vysoké množství zdravých tuků, vápník, zinek a železo, a to při minimální zátěži pro životní prostředí. Hmyz je prostě jídlo budoucnosti, jak říkají zakladatelé projektu a výherci mnoha cen Radek Huška a Daniel Vach, tak překonejte „FUJ“ faktor a vyzkoušejte je dřív, než to bude cool.

Skutečný dárek

Skutečný dárek asi není třeba představovat – charitativní e-shop společnosti Člověk v tísni se na první pohled tváří jako jakýkoli jiný e-shop, ale můžete na něm za pár stovek koupit živou kozu, krávu, pumpu na vodu nebo třeba bezpečný porod ve zdravotnickém zařízení. Člověk v tísni pak vámi vybrané zboží předá lidem v rozvojových zemích. Vy získáte darovací certifikát, a hlavně dobrý pocit, že jste pomohli konkrétním darem konkrétním lidem.

Klub pánů z Ponožkovic

Ponožky nejsou nic moc originálního, ale jak na to jde trochu šílená partička z Klubu pánů z Ponožkovic vedená sekretářem Klubu Hubertem Ponožkou si zaslouží zmínku – pokud jakýkoliv produkt zabalíte do atraktivního a zábavného předplatného, rázem ho povýšíte na novou úroveň. Vzpomeňte si třeba na legendární reklamu na Dollar Shave Club. Klub pánů z Ponožkovic navrhuje vlastní originální ponožky na téma ročních sezón, významných osobností nebo prostě jen tak dle momentálního nápadu. V e-shopu, pardon v Klubu, si můžete vybrat mezi 3měsíčním, 6měsíčním a ročním členstvím, a každý měsíc vám pak přijde zbrusu nový pár ponožek. Členství lze samozřejmě i darovat.

Panenkárna

Máte děti? Pak vás okouzlí e-shop Panenkárna, kde vašim dětem ušijí šikovné švadleny panenku přesně podle jejich dětské kresby. A to opravdu věrně. Podívejte se sami!

Narazili jste na zajímavý e-shop s ještě zajímavějším sortimentem? Napište nám a rádi ho do článku doplníme.

Anna Sálová

Anna Sálová

Anička se věnuje copywritingu a obsahové strategii 7 let. Začínala na volné noze, aby pak vedla copywritery v agentuře H1.cz. Odtud už byl jen kousek k založení vlastní obsahové agentury Content Wizards. Na jaře 2018 jí vyšla kniha Kreativní copywriting.

Foxentry
UX
Velká případová studie Benu.cz

Velká případová studie Benu.cz

11. 6. 2020 16:07

Podívejte se na reálný přínos Foxentry na jedné z největších českých lékaren. Ve velkém A/B testu jsme testovali několik metrik a výsledky vás jistě mile...

Přečíst
Ostatní
Marek Hrkal z odprezentuj.cz: Přestaňte dělat “tofu” prezentace

Marek Hrkal z odprezentuj.cz: Přestaňte dělat “tofu” prezentace

24. 4. 2020 14:47

Při pomyšlení na powerpointovou prezentaci se vám otevírá kudla v kapse? Nebo je naopak vaší oblíbenou formou pro představení nápadů a předání informací? Marek Hrkal...

Přečíst
Foxentry
Propojili jsme se s Upgates

Propojili jsme se s Upgates

8. 4. 2020 16:39

Pro všechny klienty, kteří nyní využívají Upgates ,nebo alespoň do budoucna plánují využívat, máme skvělou zprávu. Stali jsme se oficiálním doplňkem této platformy. Náš doplněk...

Přečíst

Buďte stále v obraze

[wd_hustle id="newsletter---blog" type="embedded"]
Novinky
Informace
Trendy